Dating met Annabel4 uit Overijssel

Annabel4 | 54 jaar |

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van Annabel4

Naam:
Annabel4
Leeftijd:
54 jaar
Woonplaats :
Provincie :
Overijssel
over jou:

Pit heb ik wel voor 3, op zijn minst! Regelmatig, of zeg maar gerust vaak, moet ik mezelf bevredigen omdat er niet gelijk in de buurt is om me een beurt te geven. Omdat ik toch pit heb voor 3, wil ik ook wel eens meer dan één man tegelijk proberen. Niet gelijk een hele groep maar een triootje wakkert mijn lustgevoelens nog meer aan. Dubbel genot krijgen door 4 handen, 2 monden en 2 lansen, grrr heb er nu al zin in.

Ik zoek een :

Als alles goed gaat, wordt dit mijn meest hete ervaring ooit maar hopelijk niet de laatste. Met z'n drietjes lijkt me een leuk aantal om te beginnen en wie weet komt er naderhand nog wel iemand bij. Als je net zo ruimdenkend en energiek bent als ik ben, dan is dat vast geen probleem voor je. Een relatie hebben is voor mij geen beletsel om samen met elkaar los te gaan.

Stuur Annabel4 een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


Emmely

Emmely
51 | Kampen

Hoi ik ben Emily, heb een eigen kledinglijn en dus een heel erg druk leventje waarin ik nog geen kan ..

Bekijk

Buitensexlover

Buitensexlover
33 | Zwolle

Hoi mannen, gegroet vanuit Zwolle. Volgens mij is dit de plek om iemand te vinden die wel van buiten ..

Bekijk

NieuwAnaal

NieuwAnaal
37 | Kampen

Ik ben gek op alle soorten standjes en heb er dan ook al heel veel uit geprobeerd. Helaas alleen nog ..

Bekijk

Ur.Si

Ur.Si
64 | Deventer

Deze vrouw zoekt een man om samen gelukkig mee te worden. Ik zoek een man met uithoudingsvermogen en ..

Bekijk

Mmariet

Mmariet
40 | Kampen

deze alleenstaande meid zoekt een fijne, maar boven alles eerlijke en betrouwbare man om een seri ..

Bekijk

voetenfetish

voetenfetish
56 | deventer

Ik ben een vrouw die altijd geil is en die opgewonden raakt van voeten. Ik laat een man dan ook graa ..

Bekijk

Thirza1964

Thirza1964
61 | Slagharen

Wat ik zoek is een jong broekie die mij eens lekker wil verwennen maar die ik ook lekker kan verwenn ..

Bekijk

lekkereDorien

lekkereDorien
30 | Ambt Delden

Haay, ik ben Dorien en ik ben vijfentwintig jaar. Ik woon in Ambt Delden, en zit op dit moment in me ..

Bekijk

LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x