Dating met lucianna uit Antwerpen

lucianna | 33 jaar | Antwerpen

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van lucianna

Naam:
lucianna
Leeftijd:
33 jaar
Woonplaats :
Antwerpen
Provincie :
Antwerpen
over jou:

Hoi daar mannen ik ben luci heel spontane dame, ik ben vrijgezel nou ja zit wel in een open relatie maar niet serieus. Ik heb geen kinderen dus ik ga vaker stappen en noem maar op ik ben hier opzoek naar een heer om dit samen te kunnen doen want mij partner die heeft ook zijn eigen leven en ding dat hij doet dus meestal ben ik alleen.

Ik zoek een :

Wil jij samen met mij genieten en leuke dingen doen ben jij vrijgezel en heb je interesse hierin, stuur mij aub gauw een bericht. Ik verveel me echt kapot.

Stuur lucianna een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


Manuela83

Manuela83
45

Leuke, spontane, tikkeltje eigenwijze en erg ondeugende vrouw zoekt een leuke ondernemende partner o ..

Bekijk

OLievia

OLievia
28 | Antwerpen 2000

Ik ben een single, vrolijke meid, die wel van een plagerijtje houdt. Ik werk als kapster, en hou ech ..

Bekijk

Ella_Roos

Ella_Roos
35 | Essen

Ik weet niet hoe en waar ik moet beginnen maar ik zal ergens beginnen. Ik word niet overal geaccepte ..

Bekijk

Sara_16

Sara_16
31 | Antwerpen

Als je mij beter wilt leren kennen, mag je mij een berichtje sturen ..

Bekijk

SeksGoddin

SeksGoddin
34 | Westerlo

De naam zegt je al zo een beetje wie ik ben. Ik ben mijn speeltjes al zat,mijn vingers worden ook al ..

Bekijk

redhead1994

redhead1994
30 | Geel

Ik wil heerlijk seks en wil lekker tussen mijn tieten genomen worden! Zie jij dat wel zitten met mij ..

Bekijk

Zwangertjesss

Zwangertjesss
23 | Zandvliet

Ik ben Nancy een lieve zorgzame meid. Ik ben nu 6 en een halve maand zwanger. Mijn vriend vind het ..

Bekijk

Jessicaboom

Jessicaboom
32 | Boom

Ik ben op zoek naar een relatie. Mijn ex heeft mijn hart gebroken, dus ik wil iemand die mij hartj ..

Bekijk

LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x